ПРО НАС

Сьогодні музей проводить широку культурно- освітню роботу. В першу чергу – це оглядові та тематичні екскурсії. Велика увага приділяється виставковій діяльності. Виставки влаштовуються як із фондів музею, так і за домовленістю з художниками та організаціями.

Тривалий час музей тісно співпрацює з Пархомівською середньою школою. Науковими співробітниками музею розроблено і написано цикл лекцій, які проводяться як у школі, так і у самому музеї. Розраховані вони для читання на виховних годинах, на уроках малювання, історії, художньої культури тощо. З 2008 року працівниками музею запроваджено нову форму роботи – уроки-практикуми.

Музей володіє чудовою добіркою репродукцій ХVІІІ – ХІХ ст. Влаштування у школі виставок на основі цього матеріалу допомагає подолати «відірваність» дітей від можливості відвідувати великі музейні колекції як України, так і інших держав.

Учні місцевої школи – постійні відвідувачі музею. Вони беруть участь у презентаціях виставок, у всіх святах, а також у роботі гуртка «Юний художник», який працює при музеї. Під керівництвом професійного художника на заняттях гуртка діти працюють у техніці акварелі, гуаші, пастелі, оволодівають складною технікою батика, займаються ліпленням із глини та солоного тіста, розписом на склі та мозаїкою. Учасники гуртка беруть участь у різноманітних районних та обласних конкурсах і виставках.

Окрім того, у музеї проходять музичні та літературні вечори, концерти і вистави за участю професійних артистів та акторів.

pro-nas_06 pro_nas_07 pro_nas_08 pro_nas_09_cr pro_nas_10