Віртуальний тур з`явився у Пархомівського художнього музею ім. П.Ф. Луньова

Пікассо, Малевич, Кандинський в Україні? Так-так! Зустріньтесь віч-на-віч із роботами всесвітньо відомих митців у сільському музеї на Харківщині.

Експозиція художнього музею у селі Пархомівка перевершує очікування. Дивовижно, що до колекції музею входять твори Пабло Пікассо, Каміля Піссарро, Казимира Малевича, Івана Шишкіна та інших визначних митців XIX-XX ст.

Ця неоціненна добірка картин опинилася у небезпечному становищі – будівля, у якій вона експонується, належала приватній кампанії, і її було передано під заставу… Тож Пархомівський художній музей мав невизначені перспективи. Однак, банк ПУМБ допоміг музею у такому скрутному становищі – він викупив будівлю, і передає її Харківському художньому музею, відділом якого і є музей в Пархомівці.

Лише за дві хвилини дізнайтеся про унікальну історію Пархомівського художнього музею:

А для тих, хто не може приїхати на Харківщину, є хороша новина – щоб завітати до музейного простору й переглянути цінну колекцію, можна прогулятися віртуальним туром:

Чому важливо?

Подібна діяльність банку є природнім продовженням традиції меценатства, а співпраця банку із установою культури втілює в життя ключову корпоративну цінність – відповідальність. Підтримка музеїв, зокрема сільських, є важливим кроком у протекції та розвитку культури в країні, а піклування про збереження гуманістичних імпульсів минулого сприяє творенню якісно нового майбутнього.

Як дістатися?

До музею можна потрапити маршрутом громадського транспорту: автобус Харків-Котельва (ч/з с. Пархомівка) з автостанції №2, платформа №6 (ст.м. «Центральний ринок»).

Експозиція працює з 09:00 до 17:00 щодня, крім понеділка та вівторка.

У зимовий час з 08:00 до 16:00.

Вхідний квиток: для дорослих – 10 грн., для школярів та студентів – 5 грн.